м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить

Хірургічне відновлення зубів у Києві: Нова посмішка, нове життя.

Хірургічне відновлення зубів у Києві: Нова посмішка, нове життя.

Що таке хірургічне відновлення зубів?

Хірургічне відновлення зубів - це комплексна процедура, яка включає в себе хірургічний втручання та використання імплантатів для відновлення втрачених зубів. Ця процедура стала популярною завдяки своїй швидкості, ефективності та надійності.

Коли потрібно хірургічне відновлення зубів?

Коли хірургічне відновлення зубів може бути необхідним:

  1. Втрата зубів: Якщо Ви втратили один чи кілька зубів в результаті травми або карієсу, імплантація може бути єдиною можливістю відновити Вашу посмішку та функцію.
  2. Пошкодження зубів: Значне пошкодження зубів, які не піддаються лікуванню звичайними методами, може також вимагати хірургічного втручання.
  3. Неефективність інших методів: У деяких випадках інші методи відновлення зубів, такі як мости або коронки, можуть бути неефективними або не підходити за певними стоматологічними показаннями.

Процедура хірургічного відновлення зубів

Процедура хірургічного відновлення зубів включає наступні кроки:

  1. Консультація та планування: Перший етап - це консультація з лікарем стоматологом-хірургом. Лікар вивчає Вашу стоматологічну історію, оцінює стан Вашої ротового порожнини і розробляє індивідуальний план лікування.
  2. Хірургічне втручання: Під час хірургічного втручання лікар встановлює імплантати в кісткову тканину Вашої щелепи, де вони інтегруються і стають стійкою основою для майбутніх зубів.
  3. Відновлення зубів: Після імплантації лікар фіксує коронки або мости на імплантатах і завершує відновлення функції Вашої посмішки.

Переваги відновлення зубів хірургічним шляхом

  1. Природний вигляд: Імплантати та відновлені зуби виглядають і відчуваються максимально природньо, що надає Вам максимального комфорту.
  2. Функціональність: Хірургічне відновлення забезпечує повну функціональність зубів, що дозволяє Вам жувати і говорити без будь-яких обмежень.
  3. Довговічність: Імплантати є дуже міцними і прогнозованими, і при правильному догляді вони можуть служити Вам протягом багатьох років.

Хірургічне відновлення зубів у Києві

Хірургічне відновлення зубів - це сучасний метод, який може повернути Вам яскраву посмішку та здорові зуби.  Якщо Ви шукаєте лікаря-імплантолога  у Києві, то стоматологічна клініка "Майстерня посмішки" готова допомогти Вам. Наша команда досвідчених лікарів забезпечить найкращий результат та особливий підхід до кожного пацієнта.

Де нас знайти:

Адреса: м. Київ, вул. Вишгородська 45Б/4

Телефон: (044) 485 1478

Ми з радістю допоможемо вам повернути вашу посмішку та відновити здоров'я зубів!

Майстерня посмішки

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha