м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить

Пломбування зубів: Сучасний метод відновлення, який поєднує здоров'я та вигляд

Пломбування зубів: Сучасний метод відновлення, який поєднує здоров'я та вигляд

Що таке пломбування зубів?

Пломбування зубів - це процедура відновлення пошкоджених зубів за допомогою спеціальних матеріалів. Вона полягає у видаленні ураженої тканини та заповненні порожнини спеціальними композитними матеріалами. Цей метод дозволяє не тільки відновити функції зуба, але й зберегти його природний вигляд.

Що включає в себе процедура пломбування зубів?

Пломбування каналів зуба є важливою частиною лікування карієсу та пульпіту. На першому етапі стоматолог видаляє уражені області, а потім заповнює утворені порожнини спеціальним матеріалом.

У сучасній стоматології використовуються три види пломб із унікальними особливостями:

  1. Тимчасові пломби, які містять лікарські компоненти, спрямовані на знищення шкідливих мікроорганізмів та зняття запалення. Цей тимчасовий склад встановлюється на короткий термін, після чого зубні канали заповнюються постійною пломбою. У якості матеріалів можуть використовуватися гіпс, оксид цинку з евгенолом та штучний дентин.

  2. Прокладочні пломби, які використовуються при заповненні каналів зуба, створюють захисний лікувальний шар.

  3. Постійні пломби, які використовуються на завершальному етапі лікування каналів зуба.

Пломбування зубів Київ

Види матеріалів для пломбування зубів?

На сьогоднішній день існує кілька типів матеріалів для пломбування:

Композитні пломби - це сучасний та ефективний метод відновлення зубів. Вони мають природний колір та дозволяють створити найбільш природний вигляд зуба. Композитні матеріали прекрасно адаптуються до текстури та кольору природніх зубів, завдяки чому реставрації стають практично непомітними.

Керамічні пломби - є ідеальним вибором для тих, хто цінує максимальну природність та довговічність. Вони виготовляються індивідуально для кожного пацієнта та мають високу стійкість до стирання та потемніння.

Переваги пломбування зубів?

  1. Збереження зуба: Однією з головних переваг пломбування є можливість зберегти природний зуб. В процесі пломбування видаляється лише уражена частина зуба, а здорова тканина залишається недоторканою.
  2. Естетика та природність: Пломби виготовляються з урахуванням форми та кольору природного зуба, що дозволяє досягти максимально природного вигляду.
  3. Відсутність болю: Пломбування проводиться під місцевою анестезією, тому пацієнт не відчуває болю під час процедури.

Як пройти процедуру пломбування зубів?

  1. Консультація з лікарем: Перш ніж відреставрувати зуб, важливо , щоб лікар оглянув та оцінив ступінь ураження. Він визначить обсяг робіт та вибере найкращий матеріал для відновлення.
  2. Підготовка зуба: Лікар обробляє зуб, видаляючи уражену тканину. Далі відбувається вибір матеріалу та відновлення.
  3. Фотополімеризація реставрації: Після нанесення реставрації лікар фотополімеризує за допомогою спеціальної лампи, який допомагає пломбі стати твердою.
  4. Полірування реставрації: Реставрація шліфується та полірується до блиску за допомою спеціальних насадок та паст.

Догляд після пломбування зубів?

Догляд за реставрацією: Після процедури важливо дотримуватися правил гігієни та регулярно відвідувати стоматолога для перевірки стану реставрації та професійної гігієни.

Тривалість служби: Правильно виконана реставрація зуба може служити довгі роки, забезпечуючи не лише здоров'я, але й естетичний вигляд.

Висновок

Пломбування зубів - це сучасний та ефективний метод відновлення, який дозволяє поєднати здоров'я та естетику. Він дарує можливість повернути Вашій посмішці впевненість та природний вигляд. Не відкладайте візит до стоматолога і дбайте про свої зуби вже сьогодні.

Майстерня посмішки

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha