м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить

Процедура зняття зубного нальоту та каменю

Процедура зняття зубного нальоту та каменю

Ефективне усунення зубного нальоту та каменю

Зубний наліт та камінь є основними причинами розвитку карієсу, гінгівіту (запалення ясен) та пародонтиту (запущене запалення ясен, яке може призвести до втрати зубів). Регулярне видалення нальоту та каменю допомагає підтримувати здоров'я порожнини рота та запобігати серйозним захворюванням.

Для запобігання стоматологічним проблемам важливо використовувати методи професійного очищення зубів та видалення зубного каменю. Щоденне чищення зубів вдома є необхідним, проте воно не може повністю позбавити від зубного каменю, який часто є головною причиною захворювань ясен, таких як гінгівіт та пародонтит.

Домашня гігієна зубів допомагає усунути бактерії та залишки їжі з поверхні зубів та міжзубних проміжків. Проте зубний камінь, що ховається у важкодоступних місцях, на жувальних зубах та під яснами, не можна видалити звичайною зубною щіткою. Зубний камінь не зникає сам по собі. Навіть при регулярному чищенні зубів і використанні зубної нитки, залишки їжі накопичуються на зубах, формуючи камінь. Професійне очищення зубів в стоматологічній клініці "Майстерня Посмішки" – це процедура, яка дозволяє ефективно усунути зубний камінь.

Що таке зубний наліт та камінь?

Зубний наліт – це м'яка білувата плівка, що утворюється на зубах з залишків їжі, бактерій та слини. Якщо наліт не видаляти вчасно, він може затвердіти і перетворитися на зубний камінь, який важко видалити звичайним чищенням зубів.

Як розпізнати симптоми зубного каменю?

Зубний камінь не тільки псує естетику вашої посмішки, але й може залишатися непомітним, доки не почнуть розвиватися серйозні патології. Коли зубний камінь накопичується у великій кількості, це може призвести до болю та дискомфорту через запалення ясен. З часом відкладення в роті можуть спричинити запалення ясен, яке при недотриманні гігієни може поширитися на глибші тканини.

Запалені ясна можна легко впізнати за такими ознаками: почервоніння, набряк та кровоточивість. Ігнорування запалення ясен може призвести до серйозних проблем, таких як пародонтит. Це захворювання руйнує підтримуючі тканини зуба і, якщо його не лікувати, може стати однією з головних причин втрати зубів.

Карієс є одним із найпоширеніших захворювань порожнини рота і часто пов'язаний із наявністю зубного каменю та бактерій. Він виникає через дію певних видів бактерій, які розмножуються у сприятливих умовах, створених м'яким нальотом і зубним каменем. Спочатку карієс формується на м'якому нальоті, потім бактерії проникають в емаль, поширюючись до дентина і пульпи зуба, що загрожує його здоров'ю та може спричинити апікальний періодонтит, абсцеси, гранульоми та кісти.

Для лікування карієсу стоматолог видаляє пошкоджені ділянки зуба та виконує пломбування, щоб заповнити утворені порожнини.

Чому важливо видаляти наліт та камінь?

Зубний наліт та камінь є основними причинами розвитку карієсу, гінгівіту (запалення ясен) та пародонтиту (запущене запалення ясен, яке може призвести до втрати зубів). Регулярне видалення нальоту та каменю допомагає підтримувати здоров'я порожнини рота та запобігати серйозним захворюванням.

Як проводиться процедура?

Процедура зняття зубного нальоту та каменю проводиться стоматологом або гігієністом за допомогою спеціальних інструментів. Зазвичай використовується ультразвуковий скейлер, який видаляє наліт і камінь за допомогою високочастотних вібрацій. Після цього зуби полірують, щоб запобігти повторному накопиченню нальоту.

Чи болісна ця процедура?

Більшість пацієнтів відзначають, що процедура зняття зубного нальоту та каменю є комфортною і не викликає значного болю. Однак, рівень чутливості може варіюватися в залежності від індивідуальних особливостей кожного пацієнта та стану його зубів та ясен.

  • Легкий дискомфорт: У деяких людей може виникати легкий дискомфорт або чутливість під час процедури, особливо якщо ясна запалені або якщо є багато зубного каменю. Однак цей дискомфорт зазвичай є мінімальним і тимчасовим.
  • Анестезія: У випадках, коли пацієнт має підвищену чутливість або значний обсяг зубного каменю, стоматолог може застосувати місцеву анестезію, щоб зробити процедуру більш комфортною.

Поради для зменшення дискомфорту

  1. Регулярні відвідування стоматолога: Регулярні професійні чистки допоможуть зменшити накопичення нальоту і каменю, що зробить процедуру менш дискомфортною.
  2. Правильна гігієна рота: Щоденне чищення зубів та використання зубної нитки допоможе зменшити утворення нальоту і запобігти розвитку запалення ясен.
  3. Засоби для чутливих зубів: Використання зубних паст для чутливих зубів може допомогти зменшити дискомфорт під час процедури.

Зняття зубного нальоту та каменю – важлива процедура для підтримання здоров'я вашої порожнини рота. Хоча деякі пацієнти можуть відчувати легкий дискомфорт, більшість людей знаходять цю процедуру комфортною і нескладною. Регулярні візити до стоматолога та належна гігієна рота допоможуть зробити ваші візити до клініки максимально приємними і безболісними.

Запишіться на професійну чистку зубів у "Майстерні Посмішки" сьогодні і переконайтесь самі, як легко і комфортно можна підтримувати здоров'я вашої усмішки!

Майстерня посмішки

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha