м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить

Сканер зубів, цифрова стоматологія та переваги над силіконовими відбитками та гіпсом

Сканер зубів, цифрова стоматологія та переваги над силіконовими відбитками та гіпсом

Зміст статті:

 1. Що таке цифрове 3D сканування зубів?
 2. Для чого використовується внутрішньоротовий сканер?
 3. Переваги 3D сканування зубів порівняно з силіконовими відбитками та гіпсом
 4. Порівняння цифрової та традиційної стоматології
 5. Особливості цифрового підходу до лікування пацієнтів

 

Сучасні стоматологічні клініки все частіше впроваджують цифрові технології, що дозволяє робити лікування комфортним і безболісним для пацієнтів, досягаючи при цьому найкращих результатів. Цифрова стоматологія стала провідним трендом, який вважається значним проривом у медицині завдяки новому підходу до лікування, який є якісним і безпечним.

Наприклад, 3D візуалізація зубів значно покращує роботу лікаря, дозволяючи створити тривимірну модель зубного ряду, а також кісток щелепи та черепа в цифровому форматі. Ця інновація стала незамінною для команди стоматологічної клініки "Майстерня Посмішки", і ми раді розповісти про неї докладніше.

Що таке цифрове 3D сканування зубів?

Цифрова стоматологія передбачає отримання точних відбитків зубів за допомогою інноваційного інтраорального 3D сканера. Цей пристрій використовує світлові промені, які направляються на зуби та навколишні тканини для зчитування їх відображень. Отримані дані передаються на комп'ютер, де за допомогою спеціального програмного забезпечення створюється тривимірне 3D-зображення.

Результатом цього процесу є високоякісне та максимально інформативне зображення ротової порожнини пацієнта, включаючи важкодоступні ділянки. Це дозволяє стоматологу отримати детальну картину стану зубів і ясен, що значно полегшує діагностику і планування лікування.

Для чого використовується внутрішньоротовий сканер?

Цифрове сканування знайшло широке застосування у сучасній стоматології для вирішення різних задач. Основні напрями використання внутрішньоротового сканера включають:

 • Імплантація: Сканер отримує детальні дані, необхідні для створення максимально точного хірургічного шаблону.
 • Ортодонтія: Забезпечує якісну діагностику і допомагає у складанні ефективного плану лікування.
 • Реставрація зубів: Сприяє швидкому виготовленню вінірів, цирконієвих коронок, вкладок та інших реставраційних конструкцій.

Переваги 3D сканування зубів над силіконовими відбитками чи гіпсом

Результати, які надає 3D сканування зубів, значно перевершують ті, що можна отримати за допомогою гіпсових або силіконових відбитків. Окрім того, використання гіпсу та силікону часто викликає у пацієнтів блювотний рефлекс, що є дискомфортним та неприємним. Інноваційне 3D сканування має безліч незаперечних переваг:

 • Економія часу: Швидке проведення діагностики та виготовлення стоматологічних конструкцій для протезування.
 • Висока точність: Забезпечення точних даних для протезування, що зменшує кількість помилок, роблячи результати більш естетичними та довговічними. Протези практично не потребують повторних виправлень.
 • Відсутність дискомфорту: Процедура проходить безболісно та комфортно для пацієнта.
 • Можливість корекції: При необхідності, протез можна легко скоригувати без потреби у новому зліпку.

Порівняння цифрової та традиційної стоматології

Використання цифрового сканера зубів відзначається значною швидкістю передачі даних, що стає його основною перевагою. Отримані зображення негайно передаються з кабінету лікаря до зуботехнічної лабораторії. Немає необхідності в проміжному етапі відливання гіпсової моделі, який традиційно використовується в земній стоматології. Практично у всіх випадках достатньо цифрової моделі без наявності фізичної. Те, що зазвичай займає до двох тижнів у традиційній програмі протезування, в сучасній з використанням 3D сканування вкладається в декілька днів.

Традиційні методи дозволяють отримати точні дані, що відображають анатомію зубів, включаючи важкодоступні місця. Силіконова маса може проникати глибоко в ясенну кишеню та відбивати її форму, що робить її корисною у певних ситуаціях. Однак у таких випадках цифрові технології можуть трохи відступати за ефективністю.

Особливості цифрового підходу до лікування пацієнтів

У стоматологічній клініці "Майстерня Посмішки" ми використовуємо найсучасніші технології і цифрові протоколи для забезпечення максимального комфорту та найвищої якості лікування кожного пацієнта.

Що ми пропонуємо:

 1. Сучасна діагностика: Використання КТ та МРТ зубів, рентгенографія, а також 3D сканування забезпечують нам повний обсяг інформації для точної діагностики і розробки лікувального плану.
 2. Якісне безболісне лікування: Наші методи лікування орієнтовані на мінімізацію дискомфорту і максимальне зручність для пацієнтів.
 3. Протезування та імплантація: Ми пропонуємо широкий спектр послуг від виготовлення вінірів та цирконієвих коронок до імплантації зубів, використовуючи найсучасніші технології та матеріали.
 4. Особливий підхід до кожного пацієнта: Наша команда враховує унікальні потреби і побажання кожного клієнта, щоб забезпечити найефективніше лікування та оптимальний результат.

 

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 485 1478 або завітайте до нас за адресою м. Київ, вул. Вишгородська 45Б/4.

Майстерня посмішки

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha