м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить

Порівняння методів протезування: Мост або Імплант - Що краще вибрати?

Порівняння методів протезування: Мост або Імплант - Що краще вибрати?

Порівняння методів протезування

Що являє собою імплант?

Імплант - це революційний метод стоматологічної реабілітації, який змінює підхід до відновлення втрачених зубів. Це штучний зубний корінь, виготовлений з біосумісних матеріалів, таких як сплави титану, який встановлюється в кісткову тканину щелепи. Імплантати стали відмінним рішенням для тих, хто шукає найбільш ефективний та природний метод відновлення усмішки та функціональності.

Після встановлення імпланта, на нього може бути встановлена коронка, що надає імпланту максимально природний вигляд і забезпечує рівномірне розподілення жувального навантаження на щелепу. Імплант дозволяє повернути людині радість від життя, пережовувати їжу без обмежень та повернутися до повноцінного способу життя.

У наступних розділах ми докладніше розглянемо переваги імплантів порівняно з іншими методами протезування та основні випадки їх застосування.

У якому випадку ставлять міст на зуби?

Мостоподібний протез - це ефективний метод стоматологічної реабілітації, особливо у випадках, коли імплантація не є найкращим варіантом. Розглянемо ситуації, коли встановлення моста є оптимальним рішенням:

 1. Протипоказання до імплантації: У деяких випадках, через медичні причини або індивідуальні особливості пацієнта, імплантація може бути недоцільною. У таких ситуаціях лікарі рекомендують встановлення моста як альтернативний метод протезування.
 2. Потреба у швидкому відновленні: В деяких випадках, коли пацієнт має обмежений час для лікування або відновлення функціональності, міст може бути більш прийнятним варіантом через його швидкість встановлення порівняно з імплантацією.
 3. Фінансові обмеження: У випадках, коли пацієнт має обмежений бюджет на лікування, встановлення моста може бути більш доступним варіантом, оскільки воно зазвичай коштує менше порівняно з імплантацією.

Імплантація не завжди є можливою або оптимальною для кожного пацієнта, тому встановлення моста може бути вигідним альтернативним рішенням для відновлення здоров'я та функціональності зубного ряду. У наступному розділі ми подробице порівняємо переваги між імплантацією та встановленням моста для кращого розуміння вибору пацієнтами.

Різниця між мостом та імплантом?

Щоб зрозуміти, яке з рішень краще підходить для відновлення зубного ряду, важливо розглянути основні відмінності між мостом та імплантом.

 1. Природа заміщення:

 • Міст: Це незнімна ортопедична конструкція, яка кріпиться до сусідніх здорових зубів.
 • Імплант: Це штучний зубний корінь, встановлений безпосередньо в кістку щелепи.
 1. Відновлення функціональності:

 • Міст: Дозволяє відновити функціональність зубного ряду, але залежить від міцності природних зубів, на які кріпиться.
 • Імплант: Забезпечує повноцінну функціональність, оскільки створює стійку основу для коронки.
 1. Метод встановлення:

 • Міст: Вимагає обточування сусідніх здорових зубів перед кріпленням.
 • Імплант: Не потребує обточування сусідніх зубів, що зберігає їхню міцність та інтегрітет.
 1. Естетика:

 • Міст: Може мати природний вигляд, але відрізняється від природних зубів, оскільки кріпиться до них.
 • Імплант: Має абсолютно природний вигляд, оскільки коронка прямо кріпиться до імпланту.

Розуміння цих відмінностей допоможе пацієнтам та лікарям прийняти найкраще рішення щодо відновлення зубного ряду, враховуючи індивідуальні потреби та обставини. У наступному розділі ми порівняємо переваги та недоліки кожного методу для допомоги в уточненні вибору.

Вартість імплантів та мостів на зуби?

При виборі між імплантацією та мостоподібним протезуванням, одним з ключових аспектів є вартість кожного методу. У нашій стоматологічній клініці ми пропонуємо різноманітні види протезування за доступними та адекватними цінами. Варто зауважити, що вартість мостоподібного протезу часто нижча за вартість імпланта.

На вартість протезування впливає безліч факторів, таких як кількість відсутніх зубів, матеріал коронок та необхідність попередньої підготовки. Для отримання точної інформації про ціни на різні методи відновлення цілісності зубного ряду, запишіться на консультацію до наших стоматологів.

Вибір між імплантом та мостом?

Імплантація - це сучасний та надійний метод протезування, який забезпечує максимально природний та функціонально повноцінний результат. Використання імплантатів дозволяє відтворити навіть повністю втрачений зубний ряд. Проте, мостоподібні протези залишаються популярним вибором, особливо з урахуванням їх більшої доступності за ціною.

Оскільки кожен з цих методів має свої переваги та обмеження, важливо враховувати індивідуальні потреби та можливості пацієнта. Наші стоматологи готові надати вам докладну консультацію та допомогти вибрати найбільш підходящий метод відновлення цілісності вашого зубного ряду.

За додатковою інформацією звертайтесь за телефоном (044) 485 1478 або завітайте до нас за адресою м. Київ, вул. Вишгородська 45Б/4.

 

Майстерня посмішки

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha