м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить

Зубні імплантати

Зубні імплантати

Що таке зубні імплантати

Зубний імплантат - це замінник зубного кореня, який виготовляється з особливо міцного, легкого матеріалу, біологічно сумісного з кістковою тканиною (титану, цирконію або їх сплаву) і нагадує невеличкий болт. При відновленні втраченого зуба цей "болт" хірургічним шляхом вважається в кістку щелепи, а на нього кріпиться штучна зубна коронка.

Вперше зубний імплантат був вжитий ще в 1967 році. З того часу імплантологія розвинулася настільки, що на сьогодні процедуру відновлення зубів за допомогою імплантації вибрали понад 10 000 000 пацієнтів по всьому світу. Уже 20 років сучасна імплантологія існує в Україні. Щорічно тут встановлюється понад 150 000 зубних імплантатів.

 

Чому втрачений зуб потрібно відновити якнайшвидше?

Якщо зуб або декілька зубів були втрачені, потрібно якнайшвидше позбавитися про їх відновлення.

Якщо відкладати лікування, в зубочелюстній системі можуть початися небажані зміни.

  • Сусідні зуби починають зміщуватися в бік утвореної порожнини між зубами. Таким чином, погіршується якість прикусу та ускладнюється жування, якість чищення зубів, також можуть з'явитися головні болі. Прогалина в зубному ряду і зміщення зубів, безперечно, негативно позначаться на красі посмішки.
  • Без звичайного навантаження на ділянку втраченого зуба починає "танути" кістка щелепи. З часом це стає причиною зміни форми обличчя та передчасного старіння людини.

Дізнатися вартість

 

Швидке, безболісне і довговічне рішення

Імплантація - це найпрогресивніший метод відновлення одного, кількох або навіть всіх втрачених зубів.

  • Надійна процедура. Імплантати, вживані на сьогодні, приживаються в 98-100% і бездоганно служать протягом усього життя.
  • Безболісна, нескладна і швидка операція. Для здійснення процедури імплантації достатньо місцевої анестезії, а сама операція триває всього 30-60 хвилин.
  • Також операцію імплантації можливо здійснити під загальною анестезією  (під контролем лікаря-анестезіолога)
  • Максимальний естетичний результат. Сучасний імплантований зуб від реального відрізнити зможе тільки лікуючий лікар під час уважного огляду зубів пацієнта.

 

Імплантати STRAUMANN - швейцарська якість для життя!

Виключний акцент на наукових дослідженнях, постійний технологічний розвиток, широкий асортимент та гнучкі ціни призвели до того, що сьогодні STRAUMANN є найпопулярнішим імплантатом у світі.

STRAUMANN – це стандарт сучасної імплантології.

 

Основними перевагами STRAUMANN є:

  • Всі зубні імплантати STRAUMANN мають міжнародну гарантію на весь термін служби. У разі потреби вам нададуть негайне першокласне медичне обслуговування в 70 країнах світу.
  • Зубні імплантати STRAUMANN визнані одними з найкращих імплантатів у світі. Дослідження підтверджують, що рівень приживленості STRAUMANN має показник 98-100%;
  • Всі імплантати, ортопедичні компоненти або інші продукти STRAUMANN перед початком продажу проходять ретельні клінічні випробування, які тривають не менше п'яти років. Це комплексне дослідження, яке визначає оптимальні рішення за формою, різьбою, поверхнею чи з'єднанням імплантата STRAUMANN;
  • Унікальна запатентована поверхня імплантата SLActive.

Дізнатися вартість та записатися на прийом

 

STRAUMANN – лідер зубної імплантології, володіючий не одним власним патентом.

 

Всі імплантати і ортопедичні компоненти виготовляються на сучасному обладнанні, за новітніми технологіями та зі спеціальною системою контролю якості на заводі в Швейцарії, в регіоні, який славиться годинниками Rolex, Longines та іншою продукцією вищого якості.

Міжнародна гарантія - на все життя

STRAUMANN на свої вироби (не на лікування!) надає гарантію на все життя. Це означає, що для будь-якого лікаря-імплантолога у будь-яке місце світу безкоштовно доставлять новий імплантат. Історія Компанії та світовий розподіл підтверджують, що пацієнти не залишаться без допомоги, незалежно від того, куди вони подорожують і скільки часу пройшло після операції.

Записатися на прийом

Майстерня посмішки

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha