м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить
Елайнери

Елайнери

Елайнери одні з найбільш естетичних знімних видів апаратури ортодонтичної корекції, а в деяких клінічних ситуаціях є повною альтернативою брекет-систем.

Вартість послуг Лікарі Обладнання, що застосовується

Що Таке Елайнери?

Елайнери - це один із найбільш естетичних та комфортабельних засобів ортодонтичної корекції. У багатьох клінічних ситуаціях вони є повноцінною альтернативою брекет-системам. Елайнери представляють собою знімну конструкцію, яка має прозорий вигляд, невидимі капи.

Переваги Елайнерів

Елайнери - це ідеальний вибір для делікатної та комфортабельної корекції прикусу. Завдяки сучасним технологіям, корекція прикусу за допомогою елайнерів не вимагає жодних компромісів між здоров'ям і зовшнім виглядом. Корекція розташування зубів відбувається за допомогою знімних кап, які розробляються персонально для кожного пацієнта за допомогою 3D технології.

EasyLine: Інноваційна Ортодонтична Система

Елайнери - альтернатива брекетів для делікатного та комфортною коригування прикусу. Виправити розташування зубів за допомогою знімних кап дозволяють сучасні технології, коли корекція прикусу не сполучена з необхідністю компромісу між здоров'ям і красою і не викликає дискомфорт від постійного носіння незнімних конструкцій.

EasyLine - це передова ортодонтична система, яка складається з персонально розроблених по 3D технології прозорих кап, завдяки поетапну зміну яких і поступового тиску їх на зуби відбувається корекція положення зубного ряду. На відміну від інших видів знімних пластинок може використовуватися постійно, зі збереженням жувальних і дикційний функцій, практично невидима, що гарантує помітний ефект виправлення дефектів прикусу при мінімальному дискомфорті.

При бажанні, це можуть бути веселі знімні пластинки або навпаки прозорі невидимі капи.

Як проходить лікування?

Переваги елайнерів:

Важливо: Для отримання швидкого результату, кожну капу необхідно носити максимальну кількість часу за добу , мінімум 5 годин, але краще більше!

Елайнери - це інноваційний і комфортабельний спосіб виправлення прикусу та досягнення бажаного результату. Не вагайтеся звернутися до наших спеціалістів для консультації та підбору індивідуального плану лікування з використанням елайнерів. Ми готові допомогти Вам отримати ідеальну посмішку без компромісів.

 

Вартість послуг

Діагностика

6400 грн

Каппа EasyLine

4800 грн

Наші лікарі

Лінник Вікторія

Лінник Вікторія

Обладнання

Дентальний комп'ютерний томограф MORITA

Дентальний комп'ютерний томограф MORITA

Ретельна 3D-діагностика, надточне зображення при мінімальній дозі опромінення

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha