м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить
Загальна хірургія

Загальна хірургія

Найпоширенішим приводом для звернення до лікаря з раннього віку є необхідність видалення зуба.

Вартість послуг Лікарі Обладнання, що застосовується

Завдяки використанню високоякісних медпрепаратів і сучасного інструментарію такі операції більше не вселяють страх - ми проводимо максимально атравматичне видалення, створюємо належні умови для профілактики ускладнень при реабілітації і прискорення загоєння.

Також завдяки хірургії з легкістю вирішується проблема дефектів вуздечок губ і язика, які призводять до утворення щілини між зубами, погіршують рухливість мови, заважають дислекції і правильному диханню. Форма і розташування вуздечок індивідуальні і часом вони не справляються зі своїм завданням коректної підтримки губ, язика і кріпленню їх до щелепи. Тому таку патологію слід усувати хірургічно. Підрізання вуздечки допоможе усунути не тільки естетичну патологію, а й уберегти від ускладнень, що призводять до порушення прикусу і хвороб пародонту, не кажучи вже про дефекти мови.

Хірургічна стоматологія:

Сучасна хірургічна стоматологія - це не лише видалення зубів. Це широкий спектр процедур для покращення здоров'я та естетики Вашої посмішки. Хірургічне лікування розробляється індивідуально, враховуючи потреби кожного пацієнта, його вік та стан здоров'я. Сучасна хірургія в стоматології "Майстерня Посмішки" має широкі можливості для проведення хірургічних маніпуляцій будь-якої складності. За допомогою передових інструментів, технологій, цифрового та комп‘ютерного обладнання.

Послуги Хірургічної Стоматології: Професіоналізм і Комфорт Пацієнтів

У багатьох випадках, стоматологічне втручання, пов'язане з видаленням зубів, стає важливою необхідністю для досягнення відмінних результатів у лікуванні. Стоматологічна хірургія включає видалення зубів, коренів, будь якої складності, резекція кореня, підрізання вуздечки губи/язика та установку імплантів, тощо...

У нашій стоматологічній клініці "Майстерня Посмішки", ми виконуємо хірургічні процедури з особливою увагою та мінімальною травматизацією, з метою запобігти пошкодженням навколишніх тканин і мінімізувати ускладнення під час періоду реабілітації. Наша команда кваліфікованих стоматологів-хірургів проводить ці маніпуляції ефективно, забезпечуючи максимальний комфорт та уникнення болю для пацієнтів.

  1. Видалення Зуба:

Хірургічне втручання проводиться, коли стикаємося з сильними зубним болем, якщо, при цьому, відновлення зуба (пломбування, ортопедичні процедури) неможливе. У клініці "Майстерня Посмішки", наші стоматологи проводять видалення зубів з мінімальними ризиками для навколишніх тканин та безболісно за допомогою ефективної анестезії.

  1. Видалення Зуба Мудрості:

Ця процедура рекомендується, коли зуб мудрості знаходиться в неправильному положенні, наприклад, горизонтально чи з великим нахилом коронкової частини у напрямку до щоки, що може спричинити постійний дискомфорт, у вигляді застрягання їжі. За сучасних умов, місцева анестезія забезпечує відсутність болісних відчуттів під час хірургічного втручання. А такий апарат як Пьєзотом Acteon Piezotome Cube, в руках досвідчених хірургів допомагає максимально обережно видаляти атипові зуби любої складності.

  1. Медикаментозний сон(можна винести окремим розділом)

Для успішної та спокійної роботи під час виконання складних або довготривалих випадків (більше 2 годин), ми рекомендуємо працювати з анастезіологом, який є у нас у штаті. Така практика має ряд переваг:

Ми пропонуємо широкий спектр хірургічних стоматологічних послуг, починаючи від видалення зуба мудрості й до найскладніших операцій з реконструкції кісткової тканини. При цьому всі процедури проводяться , як під місцевою анестезією, так і під загальним знеболенням який забезпечує повну безпеку та комфорт для пацієнта під час , будь-якої, маніпуляції.

Не зволікайте та подбайте про своє здоров’я, звертайтесь прямо зараз (044) 485 1478 (050) 645 9565 (068) 665 9565 !

Вартість послуг

Видалення зуба

1900 грн

Видалення зуба складне

2800 грн

Видалення ретенированного зуба (атипове)

9900 грн

Пластика вуздечки губи або язика

2500 грн

Лазерна пластика вуздечки

1500 грн

Наші лікарі

Гулеватий Андрій

Гулеватий Андрій

Обладнання

Дентальний комп'ютерний томограф MORITA

Дентальний комп'ютерний томограф MORITA

Ретельна 3D-діагностика, надточне зображення при мінімальній дозі опромінення

Стоматологічний діодний лазер Biolase Epic

Стоматологічний діодний лазер Biolase Epic

Для швидкого лікування і загоєння ран.

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha