м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить
Професійна гігієна

Професійна гігієна

Професійне чищення зубів - основна складова індивідуальної профілактичної програми кожного.

Вартість послуг Лікарі Обладнання, що застосовується

 

Професійна гігієна є необхідною складовою догляду за Вашими зубами та яснами. Для забезпечення зубам природного кольору і запобігання розвитку патологічних процесів рекомендовано проводити комплексну чистку регулярно. Через недостатнє очищення важкодоступних місць може виникнути запалення і кровоточивість ясен, карієс і розхитування зубів.

Професійна гігієна проводиться для видалення плівки нальоту, який в подальшому мінералізуєтся в камінь, і вже сформованих зубних каменів, згладжування поверхні емалі для її зміцнення та зменшення подальшого формування відкладень.

Така процедура включає в себе зняття твердих зубних відкладень (зубного каменю), зняття м'якого нальоту повітряно-порошковим апаратом PROPHYflex і полірування спеціальною пастою трьох типів абразивності.

Для зменшення чутливості додатково можна наситити зуби ремінералізуючим гелем, який заповнює мікротріщини зуба, знижує гіперестезію(чутливість) і утворення нальоту.

Переваги професійної гігієни

Професійна гігієна має безліч переваг:

 1. Здорова та Красива посмішка: Вона робить Вашу посмішку більш яскравою та здоровою. Ваші зуби стають білішими, а ясна - рожевими та здоровими.
 2. Запобігає утворенню Зубного Каменю: Під час професійна гігієни, видаляється нальот і попереджує утворення зубного каменю, який може призвести до захворювань ясен та втрати зубів.
 3. Зменшує Чутливість: Використання ремінералізуючих гелів допомагає зменшити чутливість зубів до холодного та гарячого.
 4. Профілактика Патологій: Регулярна професійна гігієна забезпечує здорові ясна та зуби, запобігаючи розвитку патологій таких як пародонтит та карієс.

Процедура професійної гігієни

Професійна гігієна включає в себе кілька етапів:

Чому професійна гігієна важлива?

Професійна гігієна зубів - це основний крок у догляді за Вашою посмішкою. Щодня Ваші зуби піддаються впливу різних факторів, таких як їжа, напої, бактерії та нальот. Щоб зберегти здоров'я та красу Вашої порожнини рота, важливо регулярно проводити професійну гігієну.

Частота та регулярність професійної гігієни

Важливо відзначити, що частота та регулярність професійної гігієни залежать від Вашого індивідуального стану зубів та ясен. Однак, загалом рекомендується проводити професійну гігієну кожні 6 місяців. Для пацієнтів з підвищеним ризиком карієсу або захворювань ясен, ця процедура може бути рекомендована навіть частіше.

Завдяки професійній гігієні, Ваша посмішка завжди буде блискучою та здоровою. Не забувайте регулярно записуватися на процедури в нашій стоматологічній клініці, щоб зберегти красу та здоров'я Ваших зубів і ясен.

 

Вартість послуг

Професійна гігієна Standart

2700 грн

В вартість входить:

 • Аерозвуковой скейлинг,
 • ручної скейлинг,
 • Air flow,
 • полірування пастами,
 • навчання по догляду за порожниною рота і підбір індивідуальних гігієнічних засобів.
Професійна гігієна Paro/Implant

3000 грн

В вартість входить:

 • Аерозвуковой скейлинг,
 • ручної скейлинг,
 • Air flow,
 • полірування пастами,
 • навчання по догляду за порожниною рота і підбір індивідуальних гігіенічних засобів.

Наші лікарі

Кольба Олександра

Кольба Олександра

Рукавіцина Катерина

Рукавіцина Катерина

Обладнання

Повітряно-порошковий апарат PROPHYflex

Повітряно-порошковий апарат PROPHYflex

Регулярна гігієна порожнини рота дуже важлива для запобігання гінгівіту, пародонтиту та карієсу. Повітряно-порошковий наконечник PROPHYflex гарантує делікатне видалення зубного нальоту.

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha