м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
Позвонить

м. Київ, вул.Вишгородська 45Б/4

ПН-ПТ 10:00-19:00 СБ 10:00-18:00
Онлайн заявка
USD: 36.57 EUR: 38.88
Ru Ua
Позвонить
Цифрова 3D рентген-діагностика

Цифрова 3D рентген-діагностика

Для вивчення кісткової тканини, аналізу стану і кількості каналів, для моніторингу пломб, оцінки прикусу і навіть для виявлення гаймориту і моделювання розміщення імплантів використовується метод рентгенодіагностики.

Вартість послуг Методики Обладнання, що застосовується

Цифрова 3D Рентген-діагностика: Огляд, Методи та Переваги

Цифрова 3D рентген-діагностика у стоматології відіграє важливу роль у точному визначенні стану зубів, кісткової тканини , пазух  та придатних для імплантації ділянок. Наша клініка забезпечує високоякісні обстеження за допомогою передового обладнання та найсучасніших методів.

Для вивчення кісткової тканини, аналізу стану і кількості кореневих каналів, для моніторингу пломб, оцінки прикусу і навіть для виявлення гаймориту і моделювання розміщення імплантів використовується метод 3D рентгендіагностики.

Засоби проведення рентгенографічного дослідження підбираються індивідуально - КТ зубів або цифровий рентген, 3D або 2D знімки, - наші фахівці знайдуть метод, найбільш ефективний саме для Вас.

У нашій клініці для Вашого комфорту і максимальної якості виконання рентгену та проведення обстеження укомплектований окремий кабінет, оснащений найсучаснішим медичним обладнанням - об'ємні знімки виконує томограф з високою точністю і низьким променевим навантаженням, також є стаціонарні і портативні апарати.

Цифрова 3D діагностика проводиться на передовому апараті для дентальної томографії MORITA, в процесі обертання багаторазово виконує тривимірні і двомірні рентген знімки, які об'єднуються спеціальною програмою в детальне 3D зображення. Унікальний набір функцій для комплексного вивчення надточної моделі, дозволяє ретельно і якісно проводити діагностику і підготовку до різного роду процедур, зокрема, імплантації та кісткових пластик.

Якщо необхідна більш детальна діагностика конкретної ділянки, застосовується стаціонарний апарат для прицільних знімків. Ми використовуємо високоточний візіограф GENDEX, що поєднує в собі високу якість знімків, зручність клієнта і низький рівень випромінювання. Коли ж необхідно зробити знімок прямо в кабінеті - потрібно портативний рентген, для цього використовується сучасний інтраоральний апарат VATECH.

Коли необхідно зробити оглядовий знімок черепа, виконується телерентгенограмма. ТРГ дозволяє визначити тип прикусу, виявити асиметрії, оцінити розташування зубів відносно щелепи. Також може бути проведена діагностика за допомогою ортопантомографа, коли вивчається панорамний знімок зубів. Розгорнута ортопантомограма (ОПТГ),на відміну від прицільних знімків, дає зображення верхньої та нижньої щелепи разом для обстеження стану як зубів, так і щелепних кісток, суглобів і гайморових пазух в комплексі.

Переваги Цифрової 3D Рентген-діагностики:

Різноманітність Методів Рентген-діагностики:

Наша клініка пропонує широкий спектр методів рентген-діагностики, включаючи:

Технологічно Обладнана Клініка:

У нашій клініці ми використовуємо передове обладнання, таке як дентальний томограф MORITA для 3D діагностики та візіограф GENDEX для високоточних знімків. Ми дбаємо про комфорт та безпеку наших пацієнтів, тому застосовуємо методи з мінімальним випромінюванням.

Цифрова 3D рентген-діагностика є важливою ланкою в стоматологічних дослідженнях. Вона дозволяє отримати детальні та точні зображення, що сприяють вивченню стану зубів та плануванню майбутніх втручань. Наша клініка гордо пропонує передові методи обстеження, які забезпечують максимальну якість діагностики та комфорт для пацієнтів. Зверніться до нас, щоб отримати професійну допомогу в області цифрової 3D рентген-діагностики.

Методики

Цифрова 3D рентген-діагностика

Вартість послуг

Цифрова рентген-діагностика (1-2 зуба)

250 грн

Ортопантомограмма (ОПТГ)

370 грн

3D дослідження верхньої і нижньої щелепи

1000 грн

3D дослідження верхньої щелепи і гайморових пазух

700 грн

3D дослідження верхньої або нижньої щелепи

700 грн

3D дослідження сегмент (2-3 зуба)

370 грн

Обладнання

Дентальний комп'ютерний томограф MORITA

Дентальний комп'ютерний томограф MORITA

Ретельна 3D-діагностика, надточне зображення при мінімальній дозі опромінення

Портативний рентген-апарат Vatech EzRay Air

Портативний рентген-апарат Vatech EzRay Air

Дозволяє провести прицільну рентген-діагностику не виходячи з кабінету лікаря.

Візеограф GENDEX Expert DC

Візеограф GENDEX Expert DC

Поєднує в собі високу якість знімків, зручність клієнта і низький рівень випромінювання.

Напишіть нам:

Viber Viber
Viber Viber
Ru Ua
USD: 36.57 EUR: 38.88

Онлайн заявка

Написати відгук
captcha